YÖNETİM HIZINI KESMEDİ

09.12.2012 tarihinde DAĞ-DER Yönetimi 1 günde 8 etkinliğe katıldı.

DAĞ-DER Genel Başkanı Mustafa Bay ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet 9 Aralık Pazar günü gerçekleştirdiği ziyaretlerle hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

DAĞ-DER Yönetim Kurulu Üyesi ve Milat Market sahibi  Vedat DURMUŞ’un aşure etkinliğine katılarak başladığı ziyaret programına  Orhaneli Firoz köyünün Özdemir düğün salonunda yapılan aşure  etkinliği, Orhaneli Durhasan köyünün Hanzade düğün salonunda gerçekleştirilen aşure etkinliği ve Büyükorhan Kayapa Köyü Yönetim kurulu ziyareti ile devam etti. Ardından Osmangazi Kozbudaklar Kültür ve Dayanışma derneğinin  etkinliğini ziyaret eden DAĞ-DER Yönetimi, Keles Kocakavacık köy derneğinin Ördekli Kültür Merkezinde  yapmış olduğu etkinlik, Orhaneli Ağaçhisar köy derneğinin genel  kuruluna katılım ve Orhaneli Sadağı köyü derneğine yapılan ziyaretle dolu dolu bir gün geçirdi.

Ziyaret programlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten DAĞ-DER Genel Başkanı Mustafa Bay, ziyaretlenin önümüzdeki günlerde de süreceğini, davet edildikleri her noktaya ulaşarak yöre halkıyla bir araya gelmekten son derece mutlu olduklarının altını çizdi.