KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Geçtiğimiz günlerde DAĞDER Genel Başkanı Yüksel Yaşar Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısının konuğu olan DAĞDER Onursal Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali Kaya ile yönetim kurulunun istişaresinden çıkan sonuçlar son yapılan şubeler ve köy dernek başkanlarının katıldığı iftar programında her ilçenin eşit temsil edileceği üst kurul ve yönetim şekillenmesi konusunda  bilgi paylaşımı yapılarak kamuoyuna duyurma kararı alındı.

DAĞDER 2-16 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında oluşacak yönetim kurulunun toplumumuzun tüm kesimlerini kapsayacak yapıda oluşması için DAĞDER çatısı altında yöremize, hemşerilerimize ve derneğimize yönetim kurulu üyesi veya başkanı olarak hizmet etmek isteyenlerin bir havuzda toplanıp oluşturulacak üst kurul tarafından istişare ile yönetim listesi oluşturulması karar alınmıştır.

DAĞDER yönetim kurulu Başkanı veya yönetim kurulu üyesi olmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurup DAĞDER Genel merkezine hafta içi 14 : 00 ile 19 : 00 saatleri arasında teslim etmesi duyurulur.

 başvuru formu