DAĞDER 2019-2020 ONLİNE BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK ALINACAKTIR. LÜTFEN DAĞDER 2019 ONLİNE BURS BAŞVURU FORMUNDA YER ALAN AÇIKLAMALARI DİKKATLİCE OKUYUNUZ.27 EYLÜL 2019 itibariyle başvurular sona ermiştir.

ÖNEMLİ NOTLAR
NOT1:
 BURS BAŞVURULAR SADECE ELEKTRONİK ORTAMDA www.dagder.org.tr/burs LİNKİ ÜZERİNDEN ALINACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 27 EYLÜL 2019 TARİHİDİR.
NOT2: BURS KONTENJANIMIZ DAHİLİNDE BURS KAZANANLARIN LİSTESİ EKİM AYI İLK HAFTASI 05.10.2019 TARİHİNDE ASİL VE YEDEK LİSTE OLARAK YAYINLANACAKTIR. BURS KAZANAN ÖĞRENCİLERE AYRICA GSM HATTI ÜZERİNDEN SMS MESAJI GÖNDERİLECEKTİR. TALEP EDİLECEK EVRAK LİSTESİDE WEB SİTESİNDE BİLDİRİLECEKTİR.
NOT3: BURS BAŞVURUSU SIRASINDA EVRAK TALEP EDİLMEYECEKTİR. SADECE  BURS KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BEYANLARINI DOĞRULAYAN EVRAKLAR TALEP EDİLECEKTİR. ASİL LİSTEDE OLUP 18.10.2019 TARİHİNE KADAR EVRAKLARI ULAŞMAYANLAR ELENİP YEDEK LİSTEDE OLANLARA 19.10.2019 TARİHİNDE BİLGİ VERİLEREK 01.11.2019 TARİHİNE KADAR EVRAKLARINI TESLİM EDİLMESİ İSTENECEKTİR.
NOT4: BURS KAZANAN ÖĞRENCİLERE  BURSLAR 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SÜRESİNCE VERİLECEKTİR. BURS BAŞVURULARI VE BURS KAZANANLAR HER YIL YENİLENİR.
NOT5: BURS KAZANANLARDAN TAAHHÜT FORMU ALINACAKTIR. BURS ALINAN SÜRE BOYUNCA BİR ÖĞRENCİYE BURS VERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 
NOT6: SADECE BURSA İLİ ULUDAĞ BÖLGESİ DAĞ YÖRESİ ÖĞRENCİLERİNİN MÜRACAAT ETMESİ İÇİN OLUŞTURULMUŞ BİR BAŞVURU FORMUDUR.
NOT7: BURS MÜRACAATLARI SADECE ANNE BABASI VEYA KENDİSİ BURSA İLİ ORHANELİ, KELES, BÜYÜKORHAN , HARMANCIK VE OSMANGAZİYE BAĞLI DAĞ KÖYLERİNDE DOĞAN KİŞİLER MÜRACAAT EDEBİLİRLER. BUNUN DIŞINDAKİ MÜRACAATLAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
NOT8: ONLİNE FORM İLE BAŞVURU FORMUNU HATALI DOLDURUP ONAYLAYANLAR, TEKRAR FORMU DOLDURUP ONAY BUTONUNA BASIP KAYIT ETMELİDİRLER. TEKRAR FORM DOLDURULUNCA SİSTEMİMİZDE EN SON BAŞVURULAR KAYIT ALTINA ALINACAKTIR. MÜKERRER OLAN ÖNCEKİ BAŞVURULAR SİLİNECEKTİR.